Mielőtt elhagynád az oldalt...
Kapj 10% kedvezményt az első rendelésedből
10% kedvezmény
Add meg az alábbi kódot a fizetésnél, hogy 10% kedvezményt kapj az első rendelésedből





| Teljesítmény | |
| Motor | 1000W |
| Sebességfokozatok | 20/30/40/50 km/h |
| Max. emelkedőképesség | 20% |
| Hatótáv | 55 km |
| Hajtás | Hátsókerék-hajtás |
| Fékrendszer | EBAS elektronikus fék + tárcsafék |
| Felfüggesztés | Dupla első és hátsó felfüggesztés |
| Üzemi hőmérséklet | -10°C és 40°C között |
| Akkumulátor és töltés | |
| Akkumulátor kapacitás | 48V 15,6Ah |
| Töltési idő | 7-8 óra |
| Töltőfeszültség | 54,6V / 2A |
| Felépítés és design | |
| Váz anyaga | Új, megerősített alumíniumötvözet váz |
| Összecsukható kialakítás | Egyszerű 3 lépéses összecsukás |
| Gumiméret | 10 hüvelyk / 25,4 cm |
| Gumitípus | Off-road légcsöves gumiabroncsok |
| Vízállóság | IPX4 |
| Funkciók | |
| Világítási rendszer | Elülső lámpa + oldalsó lámpák + irányjelzők + féklámpa |
| Csengő | Igen |
| Tempomat | Igen |
| Kijelző | Multifunkciós LED kijelző |
| Kijelzőn megjelenő információk | Aktuális sebesség, nyitási állapot, akkumulátor töltöttsége, tempomat, elülső lámpa, sebességfokozat, irányjelzők, megtett távolság stb. |
| Alkalmazás támogatás | Igen |
| Felhasználói követelmények | |
| Minimális életkor | 14 év felett |
| Max. terhelhetőség | 120 kg |
Több mint 100 országba szállítunk világszerte olyan fuvarozókon keresztül, mint a DHL, DPD és GLS.
Raktárhelyszínek: Az elektromos rollerek, e-kerékpárok és futópadok németországi, franciaországi és lengyelországi raktárainkból kerülnek kiszállításra. A kiegészítők, például sisakok és ülések külön szállítmányban érkezhetnek.
Szállítási költség: Ingyenes szállítás
A sérülésmentes, használaton kívüli termékeket bármilyen okból 30 napon belül visszaküldheti. A teljes visszatérítést a visszaküldött termék raktárunkba való beérkezése és ellenőrzése után utaljuk ki.
A D2 erős LED-es első lámpákkal, féklámpával, dinamikus hangulatvilágítással és irányjelzőkkel van felszerelve. Ez jelentősen biztonságosabbá teszi az éjszakai vezetést.
A széles és kényelmes lábtartók stabilitást és kényelmet biztosítanak minden egyes elektromos rollerrel tett út során.
























