Mielőtt elhagynád az oldalt...
Kapj 10% kedvezményt az első rendelésedből
10% kedvezmény
Add meg az alábbi kódot a fizetésnél, hogy 10% kedvezményt kapj az első rendelésedből





| Teljesítmény | |
| Motor | 800W |
| Maximális sebesség | 40 km/h |
| Sebességfokozatok | 4 sebességfokozat: 6/10/15/25 km/h, módosítható: 10/20/30/40 km/h |
| Maximális emelkedőképesség | 25% |
| Kerék hajtás | Hátsó kerék hajtás |
| Hatótáv | 30-40 km |
| Fékrendszer | Mechanikus tárcsafék + elektromos fék |
| Felfüggesztés | Első és hátsó dupla rugós felfüggesztés + 10" légnyomásos gumiabroncsok |
| Akkumulátor és töltés | |
| Akkumulátor kapacitás | 48V 10Ah |
| Töltési idő | 6-7 óra |
| Akkumulátor kezelés | Intelligens akkumulátor kezelő rendszer |
| Váz és dizájn | |
| Váz anyaga | Űrhajózási minőségű 6061 alumíniumötvözet |
| Összecsukható kialakítás | Összecsukható (egyszerű 3-lépcsős összecsukás) |
| Gumitípus | 10" terepi légnyomásos gumiabroncsok |
| Maximális terhelés | 110 kg |
| Funkciók | |
| Kijelző | LCD kijelző (Sebesség, akkumulátor szint, tempomat, első lámpa, mód, karbantartás, hőmérséklet, irányjelző, utazási távolság) |
| Világítás | Elsőlámpa, hátsó lámpák, környezeti lámpák, tanúsított fényvisszaverők (elöl, hátul és oldalt E-MARK tanúsítvánnyal) |
| IP védettség | IPX4 (vízfröccsenés ellen védett) |
| Alkalmazás támogatás | Bluetooth kapcsolat, zárás, világítás vezérlés |
| Tempomat | Igen |
| Csengő | Elektronikus duda |
| Tanúsítványok | CE, UKCA |
| Minimális életkor | 16+ év |
Több mint 100 országba szállítunk világszerte olyan fuvarozókon keresztül, mint a DHL, DPD és GLS.
Raktárhelyszínek: Az elektromos rollerek, e-kerékpárok és futópadok németországi, franciaországi és lengyelországi raktárainkból kerülnek kiszállításra. A kiegészítők, például sisakok és ülések külön szállítmányban érkezhetnek.
Szállítási költség: Ingyenes szállítás
A sérülésmentes, használaton kívüli termékeket bármilyen okból 30 napon belül visszaküldheti. A teljes visszatérítést a visszaküldött termék raktárunkba való beérkezése és ellenőrzése után utaljuk ki.
Közlekedj biztonságosan nappal és éjszaka. Erős első lámpával, hátsó lámpákkal, oldalsó környezeti LED-ekkel és tanúsított fényvisszaverőkkel felszerelve ez a roller biztosítja, hogy mindig látható legyél. A világítórendszer minden utazás során növeli a biztonságot és a stílust is.
Tapasztald meg a kiváló kényelmet bármilyen terepen. A fejlett első és hátsó dupla rugós felfüggesztő rendszer a 10" légnyomásos gumikkal együttműködve elnyeli az ütéseket a kátyúktól, repedésektől és egyenetlen járdáktól. Élvezz egy észrevehetően simább, stabilabb és kontrolláltabb vezetést minden alkalommal.
Alakítsd át a rolleredet másodpercek alatt. Az innovatív háromlépcsős összecsukó mechanizmus, amely egy könnyű űrhajózási alumínium vázra épül, gyerekjátékká teszi a tárolást és a szállítást. Tökéletes a tömegközlekedéssel való kombináláshoz vagy helytakarékossághoz otthon vagy az irodában.











































