Mielőtt elhagynád az oldalt...
Kapj 10% kedvezményt az első rendelésedből
10% kedvezmény
Add meg az alábbi kódot a fizetésnél, hogy 10% kedvezményt kapj az első rendelésedből





| Teljesítmény | |
| Motor | 1000W |
| Sebességfokozatok | 15/30/45 km/h |
| Max. emelkedőképesség | 35% |
| Hatótáv | 60 km |
| Hajtásrendszer | Hátsókerék-hajtás |
| Fékrendszer | EBAS elektronikus fék + dupla tárcsafék |
| Felfüggesztés | Első és hátsó dupla hidraulikus felfüggesztés |
| Üzemi hőmérséklet | -10°C és 40°C között |
| Akkumulátor és töltés | |
| Akkumulátor kapacitás | 48V 15,6Ah |
| Töltési idő | 5-7 óra |
| Töltőfeszültség | 100-240V / 2A |
| Váz és design | |
| Váz anyaga | Új magnéziumötvözet váz + vízálló kivitelezés |
| Összecsukható kialakítás | Egyszerű összecsukás |
| Gumiméret | 11 hüvelyk / 27,9 cm |
| Gumitípus | Off-road légcsöves gumiabroncsok |
| Vízállóság | IP65 |
| Tárolótáska | Vízlepergető bőr tárolótáska |
| Funkciók | |
| Világítási rendszer | Elülső lámpa + oldalsó lámpák + irányjelzők + féklámpa |
| Csengő | Igen |
| Tempomat | Igen |
| Kijelző | Multifunkciós LED kijelző |
| Kijelzőn megjelenő információk | Aktuális sebesség, akkumulátor töltöttsége, elülső lámpa, sebességfokozat, irányjelzők, megtett távolság stb. |
| Alkalmazás támogatás | Igen |
| Akkumulátor védelem | Hőmérséklet-, túlterhelés- és vízvédelem |
| Felhasználói követelmények | |
| Minimális életkor | 14 év felett |
| Max. terhelhetőség | 150 kg |
Több mint 100 országba szállítunk világszerte olyan fuvarozókon keresztül, mint a DHL, DPD és GLS.
Raktárhelyszínek: Az elektromos rollerek, e-kerékpárok és futópadok németországi, franciaországi és lengyelországi raktárainkból kerülnek kiszállításra. A kiegészítők, például sisakok és ülések külön szállítmányban érkezhetnek.
Szállítási költség: Ingyenes szállítás
A sérülésmentes, használaton kívüli termékeket bármilyen okból 30 napon belül visszaküldheti. A teljes visszatérítést a visszaküldött termék raktárunkba való beérkezése és ellenőrzése után utaljuk ki.



| Modell Összehasonlítás | |||
|---|---|---|---|
| Modell | GT1 | GT2 | GT4 |
| Motor | 800W Egy motor | 1000W Egy motor | 1200W×2 Kettős motor |
| Akkumulátor kapacitás | 48V 10Ah | 48V 15Ah | 52V 18,2Ah |
| Alapértelmezett sebesség | 25 km/h | 25 km/h | 25 km/h |
| Feloldható sebesség | 45 km/h | 45 km/h | Egy motor: 50 km/h Kettős motor: 70 km/h |
| Maximális hatótáv | 45 km | 60 km | 80 km |
| Gumiabroncs típus | 10 hüvelykes légpneumatikus off-road gumiabroncs | 11 hüvelykes légpneumatikus off-road gumiabroncs | 12 hüvelykes légpneumatikus off-road gumiabroncs |
| Maximális terhelés | 150 kg | 150 kg | 150 kg |
| Fékrendszer | Kettős tárcsafék + Rejtett motorfék | Kettős tárcsafék | Hidraulikus tárcsafékek (első és hátsó) + motorfék |
| Felfüggesztési rendszer | Első és hátsó kettős felfüggesztés | Első és hátsó kettős hidraulikus felfüggesztés | Első villák és hátsó lengőkar lengéscsillapítókkal |
| Világítási rendszer | Első lámpa, hangulatvilágítás, irányjelző, féklámpa | Első lámpa, hangulatvilágítás, irányjelző, féklámpa | Első lámpa, hangulatvilágítás, irányjelző, féklámpa |
| Összecsukható | ✓ | ✓ | ✓ |
| APP/Bluetooth | ✓ | ✓ | ✓ |


















