Mielőtt elhagynád az oldalt...
Kapj 10% kedvezményt az első rendelésedből
10% kedvezmény
Add meg az alábbi kódot a fizetésnél, hogy 10% kedvezményt kapj az első rendelésedből





| Teljesítmény | |
| Motorteljesítmény | 350W |
| Sebességfokozatok | 10/20/30 km/h |
| Max. emelkedőképesség | 20% |
| Hatótáv | 20 km |
| Fékrendszer | Hátsó dobfék + EABS elektronikus fék |
| Akkumulátor és töltés | |
| Akkumulátor kapacitás | 5,2Ah |
| Akkumulátor feszültség | 36V |
| Töltési idő | 3-6 óra |
| Váz és design | |
| Összecsukható kialakítás | Egyszerű 3 lépéses összecsukás |
| Kerékméret | 8,5" |
| Gumitípus | Légcsöves gumiabroncsok |
| Funkciók | |
| Kijelző | LCD kijelző |
| Világítási rendszer | Elülső lámpa + féklámpa + irányjelzők |
| IP védettség | IPX4 |
| Csengő | Igen |
| Tempomat | Igen |
| Alkalmazás támogatás | Igen |
| Felhasználói követelmények | |
| Maximális terhelhetőség | 100 kg |
| Tanúsítványok | |
| Tanúsítványok | Európai Megfelelőség (CE) |
Több mint 100 országba szállítunk világszerte olyan fuvarozókon keresztül, mint a DHL, DPD és GLS.
Raktárhelyszínek: Az elektromos rollerek, e-kerékpárok és futópadok németországi, franciaországi és lengyelországi raktárainkból kerülnek kiszállításra. A kiegészítők, például sisakok és ülések külön szállítmányban érkezhetnek.
Szállítási költség: Ingyenes szállítás
A sérülésmentes, használaton kívüli termékeket bármilyen okból 30 napon belül visszaküldheti. A teljes visszatérítést a visszaküldött termék raktárunkba való beérkezése és ellenőrzése után utaljuk ki.
Könnyedén meghódítja a 20%-os emelkedőket. Érezd a pillanatnyi, magabiztos rajtás izgalmát meredek hegyi utakon vagy rögös hátsó utakon, ami gyorsabbá és lendületesebbé teszi minden egyes utazásodat a hagyományos rollerekhez képest.
A gyors összecsukó mechanizmus lehetővé teszi, hogy másodpercek alatt kompakt méretűvé tedd a rollert, akár tároláshoz, akár tömegközlekedésen való szállításhoz. Könnyedén illeszkedik az életmódodba helytakarékos hordozhatóságával, így ideális a vonatokon való szállításhoz, és tökéletes választás az összecsukható ingázáshoz.






























