Mielőtt elhagynád az oldalt...
Kapj 10% kedvezményt az első rendelésedből
10% kedvezmény
Add meg az alábbi kódot a fizetésnél, hogy 10% kedvezményt kapj az első rendelésedből





| Teljesítmény | |
| Motor | 350W |
| Sebességfokozatok | 15/25/35 km/h |
| Max. emelkedőképesség | 20% |
| Hatótáv | 40 km |
| Hajtásrendszer | Elsőkerék-hajtás |
| Fékrendszer | EBAS elektronikus fék + tárcsafék |
| Akkumulátor és töltés | |
| Akkumulátor kapacitás | 36V 10Ah |
| Töltési idő | 4-6 óra |
| Váz és design | |
| Összecsukható kialakítás | Egyszerű összecsukás |
| Gumiméret | 10" |
| Gumitípus | Dupla soros perforált méhsejt gumiabroncsok |
| Funkciók | |
| Világítási rendszer | Elülső lámpa + irányjelzők + hátsó féklámpa |
| IP védettség | IPX4 |
| Csengő | Igen |
| Tempomat | Igen |
| Kijelző | Multifunkciós LED kijelző |
| Kijelzőn megjelenő információk | Aktuális sebesség, akkumulátor töltöttsége, elülső lámpa, sebességfokozat, irányjelzők, megtett távolság stb. |
| Alkalmazás támogatás | Igen |
| Akkumulátor védelem | Hőmérséklet-, túlterhelés- és vízvédelem |
| Felhasználói követelmények | |
| Minimális életkor | 14 + |
| Max. terhelhetőség | 120 kg |
Több mint 100 országba szállítunk világszerte olyan fuvarozókon keresztül, mint a DHL, DPD és GLS.
Raktárhelyszínek: Az elektromos rollerek, e-kerékpárok és futópadok németországi, franciaországi és lengyelországi raktárainkból kerülnek kiszállításra. A kiegészítők, például sisakok és ülések külön szállítmányban érkezhetnek.
Szállítási költség: Ingyenes szállítás
A sérülésmentes, használaton kívüli termékeket bármilyen okból 30 napon belül visszaküldheti. A teljes visszatérítést a visszaküldött termék raktárunkba való beérkezése és ellenőrzése után utaljuk ki.
| Teljesítmény | |
| Motor | 350W |
| Sebességmódok | 6/15/25 km/h (Feloldva: 15/25/35 km/h) |
| Max. emelkedőképesség | 20% |
| Hatótáv | 40 km |
| Hajtási rendszer | Elsőkerék-hajtás |
| Fékrendszer | EBAS Elektronikus Fék + Tárcsafék |
| Akkumulátor és Töltés | |
| Akkumulátor kapacitás | 36V 10Ah |
| Töltési idő | 4-6 óra |
| Váz és Design | |
| Összecsukható kialakítás | Könnyű összecsukás |
| Gumiabroncs méret | 10" |
| Gumiabroncs típus | Dupla soros perforált méhsejt gumiabroncsok |
| Funkciók | |
| Világítási rendszer | Első lámpa + Irányjelzők + Hátsó féklámpa |
| IP besorolás | IPX4 |
| Csengő | Igen |
| Tempomat | Igen |
| Kijelző | Multi-funkciós LED Kijelző |
| Kijelző információ | Aktuális sebesség, Akkumulátor töltöttség, Első lámpa, Sebességmód, Irányjelzők, Megtett távolság stb. |
| Alkalmazás támogatás | Igen |
| Akkumulátor védelem | Hőmérséklet-, túlterhelés-, vízálló védelem |
| Felhasználói követelmények | |
| Minimális életkor | 14+ |
| Maximális terhelés | 120 kg |
| Modell Összehasonlítás | |||
|---|---|---|---|
| Modell | S9 | S9 Pro | S9 Max |
| Motor | 350W | 350W | 500W |
| Akkumulátor kapacitás | 36V 5,2Ah | 36V 7,5Ah | 36V 10Ah |
| Alapértelmezett sebesség | 25 km/h | 25 km/h | 25 km/h |
| Feloldható sebesség | 30 km/h | 30 km/h | 35 km/h |
| Maximális hatótáv | 20 km | 30 km | 40 km |
| Gumiabroncs típus | 8,5 hüvelykes légpneumatikus gumiabroncs | 8,5 hüvelykes légpneumatikus gumiabroncs | 10 hüvelykes dupla soros méhsejt gumiabroncs |
| Maximális terhelés | 120 kg | 100 kg | 120 kg |
| Fékrendszer | EBAS Elektronikus Fék + Tárcsafék | EBAS Elektronikus Fék + Tárcsafék | EBAS Elektronikus Fék + Tárcsafék |
| Felfüggesztési rendszer | Nincs | Nincs | Első és hátsó kettős felfüggesztés |
| Világítási rendszer | Első lámpa, irányjelzők és hátsó lámpa | Első lámpa, irányjelzők és hátsó lámpa | Első lámpa, irányjelzők és hátsó lámpa |
| Összecsukható | ✓ | ✓ | ✓ |
| APP/Bluetooth | ✓ | ✓ | ✓ |






















