Mielőtt elhagynád az oldalt...
Kapj 10% kedvezményt az első rendelésedből
10% kedvezmény
Add meg az alábbi kódot a fizetésnél, hogy 10% kedvezményt kapj az első rendelésedből





| Teljesítmény | |
| Motorteljesítmény | 350W |
| Sebességfokozatok | 10/20/30 km/h |
| Max. emelkedőképesség | 15° |
| Hatótáv | 20 km |
| Fékrendszer | Hátsó tárcsafék + EABS elektronikus fék |
| Akkumulátor és töltés | |
| Akkumulátor kapacitás | 5,2Ah |
| Akkumulátor feszültség | 36V |
| Töltési idő | 5-6 óra |
| Váz és design | |
| Összecsukható kialakítás | Egyszerű 3 lépéses összecsukás |
| Kerékméret | 8,5" |
| Gumitípus | Légcsöves gumiabroncsok |
| Funkciók | |
| Kijelző | LCD kijelző (sebesség, akkumulátor, üzemmód, kilométeróra, lámpaállapot) |
| Világítási rendszer | Elülső lámpa + féklámpa |
| IP védettség | IP54 (por- és vízfröccsenés ellen védett) |
| Csengő | Igen |
| Tempomat | Igen |
| Alkalmazás támogatás | Nincs |
| Felhasználói követelmények | |
| Minimális életkor | 12 év felett |
| Maximális terhelhetőség | 100 kg |
| Tanúsítványok | |
| Tanúsítványok | CE |
Több mint 100 országba szállítunk világszerte olyan fuvarozókon keresztül, mint a DHL, DPD és GLS.
Raktárhelyszínek: Az elektromos rollerek, e-kerékpárok és futópadok németországi, franciaországi és lengyelországi raktárainkból kerülnek kiszállításra. A kiegészítők, például sisakok és ülések külön szállítmányban érkezhetnek.
Szállítási költség: Ingyenes szállítás
A sérülésmentes, használaton kívüli termékeket bármilyen okból 30 napon belül visszaküldheti. A teljes visszatérítést a visszaküldött termék raktárunkba való beérkezése és ellenőrzése után utaljuk ki.
30 km/h Max. Sebesség
20 km Max. Hatótáv
3 Sebességmód
100 kg Max. Terhelés
Első lámpa+
Hátsó lámpa
15° Emelkedőképesség
E-Fék +
Hátsó Tárcsafék
187 Wh Akkumulátor
350W Motor
IP54 Vízálló
8,5 Hüvelykes Gumiabroncs
Töltési idő
5-6 óra
Mindössze 12 kg súlyával könnyedén emelhető és vihető vonatra vagy a lakásba. Nincs több nehéz emelés, csak zökkenőmentes városi közlekedés.
Mielőtt a közlekedési lámpa zöldre váltana, a vezetésből vihető állapotba kerülhetsz. Zökkenőmentes váltás gyaloglás, metró és vezetés között anélkül, hogy megtörnéd a ritmust.
A sokoldalúságra és stabilitásra tervezve sima és kényelmes vezetést biztosít, elnyeli az ütéseket és a rázkódásokat az út során.
Könnyedén irányítsd a rollert az intuitív műszerfal gombjaival. Nyomd meg egyszer a gombot a lámpa be-/kikapcsolásához. Nyomd meg kétszer a sebességfokozat váltásához. Nyomd meg háromszor a nyilvános kilométer-számláló váltásához. Nyomd meg négyszer az indítási mód váltásához. Nyomd meg ötször a tempomat váltásához.
A dobfékrendszert 2000-szeres tesztelésnek vetették alá, hogy biztosítsák a fokozatos és biztonságos fékezési képességet.





















