Mielőtt elhagynád az oldalt...
Kapj 10% kedvezményt az első rendelésedből
10% kedvezmény
Add meg az alábbi kódot a fizetésnél, hogy 10% kedvezményt kapj az első rendelésedből





| Teljesítmény | |
| Motorteljesítmény | 350W |
| Sebességfokozatok | 6/15/25 km/h |
| Max. emelkedőképesség | 15% |
| Hatótáv | 30 km |
| Fékrendszer | Hátsó tárcsafék + EABS elektronikus fék |
| Akkumulátor és töltés | |
| Akkumulátor kapacitás | 7,5Ah |
| Akkumulátor feszültség | 42V |
| Töltési idő | 3-6 óra |
| Váz és design | |
| Összecsukható kialakítás | Egyszerű összecsukás |
| Kerékméret | 8,5" |
| Gumitípus | Méhsejt gumiabroncsok |
| Funkciók | |
| Kijelző | LCD kijelző (sebesség, akkumulátor, üzemmód, kilométeróra, lámpaállapot) |
| Világítási rendszer | Elülső lámpa + féklámpa |
| IP védettség | IPX4 |
| Csengő | Igen |
| Tempomat | Igen |
| Alkalmazás támogatás | Nincs |
| Felhasználói követelmények | |
| Minimális életkor | 14 év felett |
| Maximális terhelhetőség | 100 kg |
| Tanúsítványok | |
| Tanúsítványok | CE |
Több mint 100 országba szállítunk világszerte olyan fuvarozókon keresztül, mint a DHL, DPD és GLS.
Raktárhelyszínek: Az elektromos rollerek, e-kerékpárok és futópadok németországi, franciaországi és lengyelországi raktárainkból kerülnek kiszállításra. A kiegészítők, például sisakok és ülések külön szállítmányban érkezhetnek.
Szállítási költség: Ingyenes szállítás
A sérülésmentes, használaton kívüli termékeket bármilyen okból 30 napon belül visszaküldheti. A teljes visszatérítést a visszaküldött termék raktárunkba való beérkezése és ellenőrzése után utaljuk ki.
A tartósságra és kényelemre tervezett defektálló gumiabroncsok sima és stabil vezetést biztosítanak, elnyelik az ütéseket és könnyedén kezelik a különböző felületeket.
Az i9 első és hátsó kerékfékkel rendelkezik, ami biztonságban tart és segít megőrizni az irányítást a vezetés során.
Az i9 erős első lámpája és hátsó lámpája fontos láthatóságot biztosít sötétben történő vezetés során, miközben a gyalogosok, autósok és más közlekedők számára is jelzi a helyzetedet.
Pillanatok alatt hajtsd félbe elektromos rolleredet az egyérintéses összecsukó mechanizmusunkkal a könnyű tárolás és szállítás érdekében.
A tiszta, éles LED képernyő gyors leolvasást biztosít a roller sebességéről, megtett távolságáról, akkumulátor-állapotáról és még sok másról, így minden információt kézben tarthatsz vezetés közben. Tartalmaz egy digitális kód funkciót is, amely további biztonságot nyújt.
























