Mielőtt elhagynád az oldalt...
Kapj 10% kedvezményt az első rendelésedből
10% kedvezmény
Add meg az alábbi kódot a fizetésnél, hogy 10% kedvezményt kapj az első rendelésedből





| Teljesítmény | |
| Motor | 500 W (csúcsteljesítmény: 1000 W) |
| Sebességfokozatok | 5 sebességfokozat: 6/10/15/20/25 km/h |
| Hatótáv | 97 km |
| Fékrendszer | Dupla tárcsafék |
| Akkumulátor és töltés | |
| Akkumulátor kapacitása | 36 V, 10,4 Ah |
| Töltési idő | 7-8 óra |
| Gumiabroncs mérete | 20 × 4,0" |
| Gumiabroncs típusa | Légnyomásos gumiabroncsok |
| Felszereltség | |
| Világítás | Elülső lámpa + Hátsó lámpa |
| Követelmények a versenyző számára | |
| Ajánlott életkor | 14 éves kortól |
| Maximális terhelhetőség | 120 kg |
Több mint 100 országba szállítunk világszerte olyan fuvarozókon keresztül, mint a DHL, DPD és GLS.
Raktárhelyszínek: Az elektromos rollerek, e-kerékpárok és futópadok németországi, franciaországi és lengyelországi raktárainkból kerülnek kiszállításra. A kiegészítők, például sisakok és ülések külön szállítmányban érkezhetnek.
Szállítási költség: Ingyenes szállítás
A sérülésmentes, használaton kívüli termékeket bármilyen okból 30 napon belül visszaküldheti. A teljes visszatérítést a visszaküldött termék raktárunkba való beérkezése és ellenőrzése után utaljuk ki.
















