Mielőtt elhagynád az oldalt...
Kapj 10% kedvezményt az első rendelésedből
10% kedvezmény
Add meg az alábbi kódot a fizetésnél, hogy 10% kedvezményt kapj az első rendelésedből





| Teljesítmény | |
| Motor | 250 W (csúcsteljesítmény: 500 W) |
| Sebességfokozatok | 5 sebességfokozat: 6/10/15/20/25 km/h |
| Hatótáv | 100 km |
| Felfüggesztés | Első és hátsó felfüggesztés |
| Fékrendszer | Első és hátsó mechanikus tárcsafék |
| Akkumulátor és töltés | |
| Akkumulátor kapacitása | 36 V, 10,4 Ah |
| Töltési idő | 3-4 óra |
| Váz és dizájn | |
| Vázanyag | Alumíniumötvözet váz |
| Gumiméret | 26×1,95" |
| Gumitípus | Légnyomásos gumiabroncsok |
| Tulajdonságok | |
| Világítás | Előlámpa + hátsó lámpa |
| Vízállóság | IPX4 |
| Felhasználói követelmények | |
| Ajánlott életkor | 14 éves kortól |
| Maximális terhelés | 150 kg |
Több mint 100 országba szállítunk világszerte olyan fuvarozókon keresztül, mint a DHL, DPD és GLS.
Raktárhelyszínek: Az elektromos rollerek, e-kerékpárok és futópadok németországi, franciaországi és lengyelországi raktárainkból kerülnek kiszállításra. A kiegészítők, például sisakok és ülések külön szállítmányban érkezhetnek.
Szállítási költség: Ingyenes szállítás
A sérülésmentes, használaton kívüli termékeket bármilyen okból 30 napon belül visszaküldheti. A teljes visszatérítést a visszaküldött termék raktárunkba való beérkezése és ellenőrzése után utaljuk ki.







































