Mielőtt elhagynád az oldalt...
Kapj 10% kedvezményt az első rendelésedből
10% kedvezmény
Add meg az alábbi kódot a fizetésnél, hogy 10% kedvezményt kapj az első rendelésedből





| Teljesítmény | |
| Motor | 1000W × 2 |
| Maximális sebesség | 4 sebességfokozat: 6/10/15/25 (egyedi/kettős hajtás) Kódolás után: 20/30/40/50 km/h (egyedi hajtás) 15/30/45/60 km/h (kettős hajtás) |
| Maximális emelkedőképesség | 25% |
| Hatótáv | 80 km |
| Fékrendszer | E-ABS fék + dupla tárcsafék |
| Felfüggesztés | Első és hátsó dupla felfüggesztés |
| Üzemi hőmérséklet | -10°C és 40°C között |
| Akkumulátor és töltés | |
| Akkumulátor kapacitás | 48V 15Ah (720 Wh) |
| Töltési idő | 8-10 óra |
| Töltő specifikációi | Bemenet: AC 100-240V, 50/60 Hz • Kimenet: 54,6V, 2A |
| Akkumulátor védelem | Hőmérséklet-, túlterhelés- és vízálló védelem |
| Váz és dizájn | |
| Váz anyaga | Alumíniumötvözet váz |
| Összecsukható kialakítás | Egyszerű 3-lépcsős összecsukó rendszer |
| Gumiméret | 10 hüvelyk |
| Gumitípus | Terepi gumiabroncsok |
| Funkciók | |
| Kijelző | Színes információs műszerfal (pillanatnyi sebesség, akkumulátor szint, tempomat, első lámpa, aktuális mód, karbantartási információk, hőmérséklet, irányjelzők, első lámpa állapota, megtett távolság, stb.) |
| Világítórendszer | Első LED lámpa + hátsó LED lámpa + irányjelzők + féklámpa + környezeti lámpák |
| IP védettség | IPX4 (por- és vízfröccsenés ellen védett) |
| Alkalmazás támogatás | Igen |
| Tempomat | Igen |
| Csengő | Igen |
| Vezetői követelmények | |
| Minimális életkor | 14+ |
| Maximális terhelés | 150 kg |
Több mint 100 országba szállítunk világszerte olyan fuvarozókon keresztül, mint a DHL, DPD és GLS.
Raktárhelyszínek: Az elektromos rollerek, e-kerékpárok és futópadok németországi, franciaországi és lengyelországi raktárainkból kerülnek kiszállításra. A kiegészítők, például sisakok és ülések külön szállítmányban érkezhetnek.
Szállítási költség: Ingyenes szállítás
A sérülésmentes, használaton kívüli termékeket bármilyen okból 30 napon belül visszaküldheti. A teljes visszatérítést a visszaküldött termék raktárunkba való beérkezése és ellenőrzése után utaljuk ki.



A vizsgálati eredmények egy 75 kg súlyú vezetővel, sík utakon, 32°C-os hőmérsékleten végzett teszteken alapulnak. Minden termékadat laboratóriumi és valós körülmények közötti útitesztekből származik. A tényleges teljesítmény az egyéni használattól és a környezeti feltételektől függően változhat. Olyan tényezők, mint a terep, a vezető súlya, a szél, a hőmérséklet és a guminyomás befolyásolhatják a valós hatótávot, amely a vizsgálati eredményeknél hosszabb vagy rövidebb is lehet.






















