Mielőtt elhagynád az oldalt...
Kapj 10% kedvezményt az első rendelésedből
10% kedvezmény
Add meg az alábbi kódot a fizetésnél, hogy 10% kedvezményt kapj az első rendelésedből





| Teljesítmény | |
| Maximális sebesség | 6 km/h |
| Minimális sebesség | 1 km/h |
| Maximális lóerő | 2,5 HP |
| Max. emelkedőképesség | 15° |
| Maximális terhelhetőség | 120 kg |
| APP | √ |
| Tápkábel | |
| Tápkábel hossza | 1,5 m |
| Futószalag | |
| Szalagvastagság | 1,4 mm |
| Kijelző | |
| LED kijelző | Sebesség, idő, távolság, kalória |
| Méretek | |
| Futófelület hossza | 103 cm |
| Futófelület szélessége | 39 cm |
Több mint 100 országba szállítunk világszerte olyan fuvarozókon keresztül, mint a DHL, DPD és GLS.
Raktárhelyszínek: Az elektromos rollerek, e-kerékpárok és futópadok németországi, franciaországi és lengyelországi raktárainkból kerülnek kiszállításra. A kiegészítők, például sisakok és ülések külön szállítmányban érkezhetnek.
Szállítási költség: Ingyenes szállítás
A sérülésmentes, használaton kívüli termékeket bármilyen okból 30 napon belül visszaküldheti. A teljes visszatérítést a visszaküldött termék raktárunkba való beérkezése és ellenőrzése után utaljuk ki.
Maradj tájékozott és motivált a világos LED kijelzőnek köszönhetően, amely a legfontosabb mutatóidat – sebesség, idő, távolság és elégetett kalóriák – közvetlenül a szemed elé helyezi.
Az önbeálló futószalag biztosítja, hogy futásod mindig gördülékeny legyen. A széles, gumírozott felület kiváló tapadást és csillapítást nyújt, így teljes magabiztossággal feszegesd a határaidat.
8 szilikon lengéscsillapítóval, lengéscsillapító futódeszkával és 5 rétegű csúszásgátló szalaggal felszerelve az optimális térdvédelem és kiváló csillapítás érdekében.
Kiváló minőségű vízálló felület, zajcsökkentő réteg, nagy szilárdságú megerősített réteg, EVA lengéscsillapító réteg, nagy szilárdságú tartóréteg


























