Mielőtt elhagynád az oldalt...
Kapj 10% kedvezményt az első rendelésedből
10% kedvezmény
Add meg az alábbi kódot a fizetésnél, hogy 10% kedvezményt kapj az első rendelésedből





| Teljesítmény | |
| Maximális sebesség | 12 km/h |
| Minimális sebesség | 1 km/h |
| Maximális lóerő | 2,5 HP |
| Maximális terhelhetőség | 120 kg |
| Max. emelkedőképesség | 9% |
| Tápkábel | |
| Tápkábel hossza | 1,5 m |
| Futószalag | |
| Szalagvastagság | 1,4 mm |
| Kijelző | |
| Érintőképernyős kijelző | Sebesség, idő, távolság, kalória |
| Bluetooth / App | Igen |
| Anyag | |
| Váz anyaga | Akrilnitril-butadién-sztirol (ABS) |
| Méretek | |
| Futófelület hossza | 95 cm |
| Futófelület szélessége | 38 cm |
Több mint 100 országba szállítunk világszerte olyan fuvarozókon keresztül, mint a DHL, DPD és GLS.
Raktárhelyszínek: Az elektromos rollerek, e-kerékpárok és futópadok németországi, franciaországi és lengyelországi raktárainkból kerülnek kiszállításra. A kiegészítők, például sisakok és ülések külön szállítmányban érkezhetnek.
Szállítási költség: Ingyenes szállítás
A sérülésmentes, használaton kívüli termékeket bármilyen okból 30 napon belül visszaküldheti. A teljes visszatérítést a visszaküldött termék raktárunkba való beérkezése és ellenőrzése után utaljuk ki.
Okos otthoni futópad emelkedővel: kompatibilis a FitShow, Zwift, Kinomap alkalmazásokkal, egy kattintással párosítható Bluetooth-on keresztül. Valós idejű szinkronizáció a sebességről, távolságról stb. Csatlakozz a közösséghez, versenyezz futókkal, számos pálya és szimulált szabadtéri forgatókönyv közül választhatsz – soha nem lesz unalmas otthon.
Két mód, egy kattintással váltható – rendkívül praktikus. Sebesség 1-12 km/h: 1-6 km/h lassú sétához az íróasztal alatt, 6-12 km/h kocogáshoz (kinyitott karfákkal). Három állítható emelkedés (3°, 6°, 9°): szabadtéri érzést szimulál, megduplázza a zsírégetést. Összecsukható futópad, helytakarékos.
Otthoni futópad 2,5 HP erős motorral – erőteljes és stabil működés. Zajszint < 45 dB, csendes, nem zavarja a szomszédokat. Teherbírás 120 kg, robusztus és alkalmas, emelkedős sétálópad háztartásba, irodába vagy kertbe.
Összecsukható sétálópad távirányítóval, érintőképernyővel és alkalmazással – rugalmas és könnyen használható. A kijelző valós időben mutatja a megtett távolságot, sebességet, időt és kalóriákat. Az edzésadatok egy pillanat alatt áttekinthetők, támogatják a hatékony tudományos edzést.














