Mielőtt elhagynád az oldalt...
Kapj 10% kedvezményt az első rendelésedből
10% kedvezmény
Add meg az alábbi kódot a fizetésnél, hogy 10% kedvezményt kapj az első rendelésedből





| Teljesítmény | |
| Ellenállás típusa | Mágneses (8 fokozatban állítható) |
| Hajtásrendszer | Kétirányú szíjhajtás |
| Lendkerék súlya | 6 kg |
| Maximális terhelhetőség | 130 kg |
| Ajánlott magasság | Akár 2 m |
| Állíthatóság | |
| Ülésállítás | 5 pozíció |
| Kormányállítás | 5 pozíció |
| Kijelző | |
| Digitális monitor | Sebesség, idő, távolság, kalória |
| Anyag | |
| Váz anyaga | Ötvözött acél (dupla háromszög szerkezet) |
Több mint 100 országba szállítunk világszerte olyan fuvarozókon keresztül, mint a DHL, DPD és GLS.
Raktárhelyszínek: Az elektromos rollerek, e-kerékpárok és futópadok németországi, franciaországi és lengyelországi raktárainkból kerülnek kiszállításra. A kiegészítők, például sisakok és ülések külön szállítmányban érkezhetnek.
Szállítási költség: Ingyenes szállítás
A sérülésmentes, használaton kívüli termékeket bármilyen okból 30 napon belül visszaküldheti. A teljes visszatérítést a visszaküldött termék raktárunkba való beérkezése és ellenőrzése után utaljuk ki.
A kétirányú pedálrendszer biztosítja az egyensúlyos izomfejlődést, míg a szinte hangtalan mágneses ellenállás 15 dB alatt tartja a zajszintet — tökéletes a fókuszált, zavartalan edzéshez bárhol.
Élvezz egy gördülékenyebb edzést az ultra-csendes mágneses lendkerékkel, stabilabb pedálokkal és teljesen állítható beállításokkal, beleértve a 8 fokozatú intenzitást, az 5 pozíciós ülést és az állítható kormányt.
| Modell Összehasonlítás | ||
|---|---|---|
| Modell | QK118 | QK116C |
| Lendkerék Súly | 8 kg | 6 kg |
| Ülésmagasság Állítási Fokozatok | 7 (109 cm - 118 cm) | 5 (78 cm - 90 cm) |
| Kormánymagasság Állítási Fokozatok | 5 (109 cm - 118 cm) | 5 (98 cm - 108 cm) |
| Maximális Terhelés | 130 kg | 150 kg |
| Alkalmazás Támogatás | ✔ | ✘ |
| Ellenállás Módszer | Mágneses ellenállás | Mágneses ellenállás |
| Funkciókijelző | Megtett távolság, sebesség, idő, kalória, pulzus | Megtett távolság, sebesség, idő, kalória |
| Pedál | Alumínium ötvözet | Műanyag |
| Nettó Súly | 26 kg | 20 kg |
| Méretek | 89 x 48 x 116 cm | 97 x 50 x 102 cm |


































