Mielőtt elhagynád az oldalt...
Kapj 10% kedvezményt az első rendelésedből
10% kedvezmény
Add meg az alábbi kódot a fizetésnél, hogy 10% kedvezményt kapj az első rendelésedből





| Teljesítmény | |
| Motor | 1000W |
| Sebességfokozatok | 15/25/35/45 km/h |
| Max. emelkedőképesség | 30% |
| Hatótáv | 60 km |
| Fékrendszer | EBAS elektronikus fék + dupla tárcsafék |
| Akkumulátor és töltés | |
| Akkumulátor kapacitás | 48V 13Ah |
| Töltési idő | 6-7 óra |
| Váz és design | |
| Összecsukható kialakítás | Egyszerű összecsukás |
| Gumiméret | 10" |
| Gumitípus | Off-road légcsöves gumiabroncsok |
| Funkciók | |
| Világítási rendszer | Elülső lámpa + irányjelzők + hátsó féklámpa |
| IP védettség | IPX4 |
| Csengő | Igen |
| Tempomat | Igen |
| Kijelző | Multifunkciós LED kijelző |
| Kijelzőn megjelenő információk | Aktuális sebesség, akkumulátor töltöttsége, elülső lámpa, sebességfokozat, irányjelzők, megtett távolság stb. |
| Alkalmazás támogatás | Igen |
| Akkumulátor védelem | Hőmérséklet-, túlterhelés- és vízvédelem |
| Felhasználói követelmények | |
| Minimális életkor | 14 + |
| Maximális terhelhetőség | 120 kg |
Több mint 100 országba szállítunk világszerte olyan fuvarozókon keresztül, mint a DHL, DPD és GLS.
Raktárhelyszínek: Az elektromos rollerek, e-kerékpárok és futópadok németországi, franciaországi és lengyelországi raktárainkból kerülnek kiszállításra. A kiegészítők, például sisakok és ülések külön szállítmányban érkezhetnek.
Szállítási költség: Ingyenes szállítás
A sérülésmentes, használaton kívüli termékeket bármilyen okból 30 napon belül visszaküldheti. A teljes visszatérítést a visszaküldött termék raktárunkba való beérkezése és ellenőrzése után utaljuk ki.


















