Mielőtt elhagynád az oldalt...
Kapj 10% kedvezményt az első rendelésedből
10% kedvezmény
Add meg az alábbi kódot a fizetésnél, hogy 10% kedvezményt kapj az első rendelésedből





| Teljesítmény | |
| Motor | 350W |
| Sebességfokozatok | 16/20/24/29/32 km/h |
| Hatótáv | 55 km |
| Felfüggesztés | Első villa + nyereg felfüggesztés |
| Fékrendszer | Mechanikus dupla tárcsafék |
| Akkumulátor és töltés | |
| Akkumulátor kapacitás | 36V 13,0Ah (468 Wh) |
| Töltési idő | 6 óra |
| Váz és design | |
| Váz anyaga | Alumíniumötvözet váz |
| Gumiméret | 26" |
| Gumitípus | Chaoyang kövér légcsöves gumiabroncsok belső tömlővel |
| Funkciók | |
| Világítás | LED elülső lámpa + hátsó lámpa |
| Vízállóság | IPX4 |
| Felhasználói követelmények | |
| Ajánlott életkor | 14 év felett |
| Max. terhelhetőség | 120 kg |
Több mint 100 országba szállítunk világszerte olyan fuvarozókon keresztül, mint a DHL, DPD és GLS.
Raktárhelyszínek: Az elektromos rollerek, e-kerékpárok és futópadok németországi, franciaországi és lengyelországi raktárainkból kerülnek kiszállításra. A kiegészítők, például sisakok és ülések külön szállítmányban érkezhetnek.
Szállítási költség: Ingyenes szállítás
A sérülésmentes, használaton kívüli termékeket bármilyen okból 30 napon belül visszaküldheti. A teljes visszatérítést a visszaküldött termék raktárunkba való beérkezése és ellenőrzése után utaljuk ki.
Az áttételes kerékagy-motor nagyobb nyomatékot biztosít álló helyzetből és emelkedőkön, sima gyorsulással és kisebb zajjal.
Hatékonyan csökkenti az ütéseket és rezgéseket, simábbá, biztonságosabbá és irányíthatóbbá téve a vezetést.
A szélesebb sebességváltási tartomány simább és pontosabb, lehetővé téve a gyors, erőfeszítés nélküli váltást különböző felületeken.
Beépített első lámpával és hátsó féklámpával rendelkezik, amely kiemelkedik minden fényviszonyok között.




















