Mielőtt elhagynád az oldalt...
Kapj 10% kedvezményt az első rendelésedből
10% kedvezmény
Add meg az alábbi kódot a fizetésnél, hogy 10% kedvezményt kapj az első rendelésedből





| Teljesítmény | |
| Motor | 450W |
| Sebességfokozatok | 5/10/20 km/h |
| Max. emelkedőképesség | 15% |
| Hatótáv | 16 km |
| Fékrendszer | EBAS elektronikus fék |
| Akkumulátor és töltés | |
| Akkumulátor kapacitás | 25V 2Ah |
| Töltési idő | 2 óra |
| Váz és design | |
| Gumiméret | 74 mm |
| Gumitípus | PU gumiabroncsok |
| Deszka anyaga | 8 rétegű kanadai juharfa |
| Funkciók | |
| IP védettség | IP54 |
| Távirányító | Igen |
| Felhasználói követelmények | |
| Maximális terhelhetőség | 120 kg |
Több mint 100 országba szállítunk világszerte olyan fuvarozókon keresztül, mint a DHL, DPD és GLS.
Raktárhelyszínek: Az elektromos rollerek, e-kerékpárok és futópadok németországi, franciaországi és lengyelországi raktárainkból kerülnek kiszállításra. A kiegészítők, például sisakok és ülések külön szállítmányban érkezhetnek.
Szállítási költség: Ingyenes szállítás
A sérülésmentes, használaton kívüli termékeket bármilyen okból 30 napon belül visszaküldheti. A teljes visszatérítést a visszaküldött termék raktárunkba való beérkezése és ellenőrzése után utaljuk ki.
Ahogy rálépsz és kipróbálod, azonnal rabjává válsz.
Képes egyenletesen elosztani a súlyt a stabil vezetés érdekében, még a maximális sebességnél is.
Hosszú utakra indulhatsz anélkül, hogy túlságosan elfáradnál.
A kompakt méret és a könnyen szabályozható sebesség miatt kiváló választás kezdők számára.
Tökéletes módja annak, hogy könnyedén közlekedj a városban és az iskolába.
Hidd el, te lesz a legmenőbb, ha ilyennel közlekedsz.






