Mielőtt elhagynád az oldalt...
Kapj 10% kedvezményt az első rendelésedből
10% kedvezmény
Add meg az alábbi kódot a fizetésnél, hogy 10% kedvezményt kapj az első rendelésedből





| Teljesítmény | |
| Maximális sebesség | 10 km/h |
| Minimális sebesség | 1 km/h |
| Maximális lóerő | 2,5 HP |
| Maximális terhelhetőség | 120 kg |
| Tápkábel | |
| Tápkábel hossza | 1,5 m |
| Futószalag | |
| Szalagvastagság | 1,4 mm |
| Kijelző | |
| Érintőképernyős kijelző | Sebesség, idő, távolság, kalória |
| Anyag | |
| Váz anyaga | Ötvözött acél |
| Méretek | |
| Futófelület hossza | 95 cm |
| Futófelület szélessége | 38 cm |
Több mint 100 országba szállítunk világszerte olyan fuvarozókon keresztül, mint a DHL, DPD és GLS.
Raktárhelyszínek: Az elektromos rollerek, e-kerékpárok és futópadok németországi, franciaországi és lengyelországi raktárainkból kerülnek kiszállításra. A kiegészítők, például sisakok és ülések külön szállítmányban érkezhetnek.
Szállítási költség: Ingyenes szállítás
A sérülésmentes, használaton kívüli termékeket bármilyen okból 30 napon belül visszaküldheti. A teljes visszatérítést a visszaküldött termék raktárunkba való beérkezése és ellenőrzése után utaljuk ki.
Ne érd be kevesebbel! Futópadunk kiváló teljesítményt (2,5 LE), nagyobb teherbírást (120 kg) és nagyobb sebességet (10 km/h) kínál, mindezt csendes működés mellett. Tapasztald meg a különbséget, amit a valódi teljesítmény jelent.
Védd a padlódat és a befektetésedet. Fejlett lengéscsillapító rendszerünk nemcsak csökkenti a zajt, hanem minimalizálja az ízületekre gyakorolt hatást is, és meghosszabbítja futópadod élettartamát, hogy évekig sima futást biztosítson.
Visszakapnád a helyed? Csak vedd ki a gombokat és csukd össze! Okos, helytakarékos kialakításunk gyerekjátékká teszi a tárolást, tökéletes bármilyen otthoni edzőterembe. Nagy teljesítmény, kis lábnyom.
























