Mielőtt elhagynád az oldalt...
Kapj 10% kedvezményt az első rendelésedből
10% kedvezmény
Add meg az alábbi kódot a fizetésnél, hogy 10% kedvezményt kapj az első rendelésedből





| Műszaki adatok | |
| Motor | 1200W*2 |
| Max. sebesség | Egy motoros hajtás: 15/25/40/50 km/h, Kétmotoros hajtás: 25/40/56/72 km/h |
| Max. emelkedőképesség | 50% |
| Hatótáv | 80 km |
| Hajtásrendszer | Összkerékhajtás |
| Fékrendszer | Első és hátsó tárcsafék + rejtett kikapcsolós fék |
| Felfüggesztés | Első és hátsó lengőkaros felfüggesztés |
| Akkumulátor és töltés | |
| Akkumulátor kapacitás | 52V 18,2Ah (946,4 Wh) |
| Töltési idő | 5-7 óra |
| Töltő bemenet | AC100-240V 50/60Hz |
| Töltő kimenet | DC58.8V 3A |
| Váz és design | |
| Váz anyaga | Alumíniumötvözet |
| Összecsukható kialakítás | Egyszerű 3 lépéses összecsukás |
| Gumiméret | 12"*2.75" |
| Gumitípus | Off-road légcsöves gumiabroncsok |
| Funkciók | |
| Kijelző | LCD kijelző (aktuális sebesség, akkumulátor töltöttsége, tempomat, elülső lámpa, aktuális üzemmód, hőmérséklet, irányjelzők, lámpakapcsoló állapota, megtett távolság stb.) |
| Világítási rendszer | LED elülső lámpa + LED hátsó lámpa + féklámpa + irányjelzők + hangulatvilágítás |
| IP védettség | IPX4 (por- és fröccsenő víz ellen védett) |
| Felhasználói követelmények | |
| Minimális életkor | 14 év felett |
| Max. terhelhetőség | 150 kg |
| Tanúsítványok | |
| Tanúsítványok | CE, UKCA, UN38.3 |
Több mint 100 országba szállítunk világszerte olyan fuvarozókon keresztül, mint a DHL, DPD és GLS.
Raktárhelyszínek: Az elektromos rollerek, e-kerékpárok és futópadok németországi, franciaországi és lengyelországi raktárainkból kerülnek kiszállításra. A kiegészítők, például sisakok és ülések külön szállítmányban érkezhetnek.
Szállítási költség: Ingyenes szállítás
A sérülésmentes, használaton kívüli termékeket bármilyen okból 30 napon belül visszaküldheti. A teljes visszatérítést a visszaküldött termék raktárunkba való beérkezése és ellenőrzése után utaljuk ki.
| Modell Összehasonlítás | |||
|---|---|---|---|
| Modell | GT1 | GT2 | GT4 |
| Motor | 800W Egy motor | 1000W Egy motor | 1200W×2 Kettős motor |
| Akkumulátor kapacitás | 48V 10Ah | 48V 15Ah | 52V 18,2Ah |
| Alapértelmezett sebesség | 25 km/h | 25 km/h | 25 km/h |
| Feloldható sebesség | 45 km/h | 45 km/h | Egy motor: 50 km/h Kettős motor: 70 km/h |
| Maximális hatótáv | 45 km | 60 km | 80 km |
| Gumiabroncs típus | 10 hüvelykes légpneumatikus off-road gumiabroncs | 11 hüvelykes légpneumatikus off-road gumiabroncs | 12 hüvelykes légpneumatikus off-road gumiabroncs |
| Maximális terhelés | 150 kg | 150 kg | 150 kg |
| Fékrendszer | Kettős tárcsafék + Rejtett motorfék | Kettős tárcsafék | Hidraulikus tárcsafékek (első és hátsó) + motorfék |
| Felfüggesztési rendszer | Első és hátsó kettős felfüggesztés | Első és hátsó kettős hidraulikus felfüggesztés | Első villák és hátsó lengőkar lengéscsillapítókkal |
| Világítási rendszer | Első lámpa, hangulatvilágítás, irányjelző, féklámpa | Első lámpa, hangulatvilágítás, irányjelző, féklámpa | Első lámpa, hangulatvilágítás, irányjelző, féklámpa |
| Összecsukható | ✓ | ✓ | ✓ |
| APP/Bluetooth | ✓ | ✓ | ✓ |






















