Mielőtt elhagynád az oldalt...
Kapj 10% kedvezményt az első rendelésedből
10% kedvezmény
Add meg az alábbi kódot a fizetésnél, hogy 10% kedvezményt kapj az első rendelésedből





| Teljesítmény | |
| Maximális sebesség | 13,5 km/h |
| Minimális sebesség | 1 km/h |
| Maximális lóerő | 3,0 HP |
| Maximális terhelhetőség | 135 kg |
| Max. emelkedőképesség | 15% |
| Futószalag | |
| Szalagvastagság | 1,4 mm |
| Kijelző | |
| Érintőképernyős kijelző | Sebesség, idő, távolság, kalória |
| Bluetooth / App | Nem |
| Anyag | |
| Váz anyaga | Akrilnitril-butadién-sztirol (ABS) |
| Méretek | |
| Futófelület hossza | 108 cm |
| Futófelület szélessége | 43 cm |
Több mint 100 országba szállítunk világszerte olyan fuvarozókon keresztül, mint a DHL, DPD és GLS.
Raktárhelyszínek: Az elektromos rollerek, e-kerékpárok és futópadok németországi, franciaországi és lengyelországi raktárainkból kerülnek kiszállításra. A kiegészítők, például sisakok és ülések külön szállítmányban érkezhetnek.
Szállítási költség: Ingyenes szállítás
A sérülésmentes, használaton kívüli termékeket bármilyen okból 30 napon belül visszaküldheti. A teljes visszatérítést a visszaküldött termék raktárunkba való beérkezése és ellenőrzése után utaljuk ki.
Irányítsd futásodat egy intuitív LED érintőképernyővel. Kövesd nyomon az időt, távolságot, sebességet és elégetett kalóriákat. Válassz a 12 automatikus edzésprogram (P1–P9) közül a változatos, célzott edzés érdekében.
Tapasztald meg az erős, gördülékeny teljesítményt egy tartós kefe nélküli motorral. Érj el akár 13,5 km/h sebességet, támogass felhasználókat akár 136 kg-ig, és élvezd az akár 15%-os automatikus emelkedést. Mindezt 45 dB alatti zajszint mellett, csendes otthoni használatra.
Gyorsan összeszerelhető és egyszerűen összecsukható. 134 cm hosszúságú, 66,5 cm szélességű és 114,5 cm magasságú méreteivel ez a futópad helytakarékos és stabil, 130 mm-es biztonságos futófelülettel.
















